Vaku LUX Comfort

VLC111-3

Nový produkt

Komfortní sada Vaku LUX Comfort

Vaku LUX je revoluční způsob uskladnění vašeho prádla, jednoduše textilie vložíte do vaku a vysajete vzduch. Tímto způsobem nejen, že získáte až 78% místa navíc, zároveň však své prádlo chráníte před prachem, špínou či roztoči.

Neskladujte vzduch, pořiďte si Vaku LUX

VAKU LUX COMFORT obsahuje:

1ks 59x79cm + 1ks 67x97cm + 1ks 79x109cm

Více informací

Skladem

329,00 Kč

Parametry

Velikost balení velikost balení: 20x35x4 cm
Váha balení váha balení: 0,350 kg
Balení obsahuje 1ks 59x79cm + 1ks 67x97cm + 1ks 79x109cm
Materiál Plast, ventil 3v1 závit
Výrobce Vaku LUX

Více informací

Neskladujte vzduch

Revoluční způsob v uskladnění prádla, osvědčené vakuové pytle Vaku LUX vám ušetří spousty místa a času, neboť prádlo je hermeticky uzavřeno ve vaku, tzn. neznečišťuje se, nepůsobí na něj vlhkost, to je obrovskou výhodou, protože takto uchované textilie můžete skladovat prakticky kdekoliv.

Takto jednoduše lze vysát vzduch a získat až 78% místa navíc

Takto jednoduše lze vysát vzduch

Chraňte své textilie díky Vaku LUX

V čem nám Vaku LUX nejvíce pomáhá a kdy je použít?

Jednoduchá otázka, na kterou vám odpověděli naši zákazníci ze svých zkušenosti....

1) Paní Věra z Hradiště:

- Vaku LUX je náš rodinným společníkem na cestách, dala jsem na radu známé a před odjezdem na dovolenou jsem vše vyvykuovala a dala do kufru, neskutečná změna oproti běžnému cestování, fakt super. A v Chorvatsku nám paní domácí půjčila vysavač a opět jsme na cestu zpět vše vyfoukli. Díky

2) Pan Roman z Prahy:

- Zkusil jsem všechny zimní bundy a teplé peřiny dát do Vaku LUX, stačila mi sada Comfort, vše jsem vyfoukl a uložil pod postel, nebyl důvod mít plnou skříň zimních věcí, když je teprve léto.

3) Rodina Hloučková z Měšic:

Děkujeme, použili jsme na chatu, máme vše uskladněné ve sklepě a opravdu, ikdyž je tam vlhko, prádlo je netknuté, máme uskladněné hlavně lůžkoviny. Za nás super.

... a takových poznatků máme mnoho, aby vám Vaku LUX fungovaly na 100% a vy jste využili revolučního produktu opravdu plnými doušky, je potřeba dbát několika zásad, proto věnujte prosíme chvilku ke shlédnutí videa níže, kde jsme vám velmi jednoduše a trefně vytvořili videonávod.

Video návod: Jak používat Vaku LUX

Vaku LUX

Revoluční produkt na uskladnění prádla

Během mnohaletého fungování naší společnosti a zkušenosti s prodejem vakuových pytlů cílovým zákazníkům, jsme dokázali ve spolupráci s profesionály nabídnout produkt, který se pyšní nejen kvalitou a použitelností, hlavně však opravdovou devízou pro zákazníky, takový produkt opravdu pomáhá. Chráníte své textilie před prachem, vlhkostí apod., navíc díky použití Vaku LUX získáte až neuvěřitelných 78% místa navíc ve vašem šatníku.

Vaku LUX můžete používat ve spojitosti s jakýmikoliv běžnými textiliemi, jako jsou trička, svetry, mikiny, deky, polštáře, peřiny či zimní bundy

  • Textilie jednoduše vložíte do vaku a vysajete vzduch
  • Díky hermetickému uzavření vaku své prádlo chráníte
  • Skladovat můžete kdekoliv, v garáži, ve sklepě na půdě či jen pod postelí

Vaku LUX by měl být součástí vaší domácnosti

cms-img

Vaku LUX Comfort je kompletní sada obsahující nejpoužívanější velikosti vaků

Ideální pro široké použití, resp. menší vak je vhodný pro menší textili, větší pak např. deky, bundy apod, největší vaku LUX je vhodný pro uskladnění peřin.

DOPORUČENÍ: Při uskladnění textilií z pravého peří se doporučuje vysátí vzduchu na maximálně 50% objemu textilie, aby nedošlo k poškození péřové výplně